X
(0850) 222 99 96 HIZLI TEKLİF AL >> Ürünler Mağazalarımız Kampanyalarımız Bize Katılın En Yakın Mağaza Blog SSS Kaza Tespit Tutanağı Kurumsal İletişim Site Haritası

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.


Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X
Sigorta Şirketleri

Güneş Sigorta Hakkında

1957 yılında sadece 2,5 milyon TL ana sermaye ile kurulan Güneş Sigorta, bugün 500 Milyon TL’ye yakın toplam sermayesi ile sektörü şekillendiren firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en saygın sigorta firmaları arasında gösterilen Güneş Sigorta; 15 bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 3000’in üzerinde satış kanalı ile hizmet vermektedir.

 

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) desteğiyle kurulan ve uzman kadrosuyla operasyonel gücünü her geçen gün artıran Güneş Sigorta, tam 60 yıldır müşteri merkezli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Hem özel hem de kamu iştirakleri tarafından desteklenen ve bu kurumlar tarafından sürdürülen projelere finansör olan Güneş Sigorta, yıllara dayalı teknik birikimi ve tecrübesi ile müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

 

Güneş Sigorta Ürünleri

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Hem trafik sigortası hem de kasko sigortası hizmetleri veren Güneş sigorta, trafik kazalarına karşı sizi, aracınızı ve 3. şahıslara ait olası zararları güvence altına alır. Firma tarafından sunulan “Genişletilmiş Kasko” ve “Muafiyetli Genişletilmiş Kasko” hizmetleri, esnek poliçe seçenekleri sayesinde en uygun fiyatlarla aracınızı sigortalamanıza olanak tanır. Makul fiyatlar ile gerçekleştirebileceğiniz “Pert Kasko” opsiyonu, aracınız sadece perte ayrıldığında (%60 ve üzeri hasar aldığında) devreye girer. “Yeşil Kasko” hizmeti ise, %100 elektrikle çalışan doğa dostu aracınızı bataryaları ile birlikte güvence altına alır.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Konut sigortası ya da ev sigortası, hanenizi deprem, sel, su baskını, heyelan, hırsızlık ve yangın gibi risklere karşı güvende tutmanızı sağlar. Güneş sigorta tarafından sunulan “Güneşli Ev”, “Güneşli Ev Ekstra” ve “Güneş Pratik Ev” sigorta paketleri, evinizde gönül rahatlığı ile yaşamanıza destek olur. Geniş güvenceler sağlayan konut sigorta paketlerinin yanı sıra, zorunlu deprem sigortası (DASK) ve site ortak alan sigortası da Güneş sigorta aracılığıyla yaptırılabilir.

 

İŞ YERİ SİGORTALARI

 

İş yeri sigortası; kendinizin, çalışanlarınızın ve ailenizin geleceğini güvence altına almanızı sağlar. Güneş Sigorta’nın sunduğu: “İş Yeri Ekstra”, “Kapsamlı İş Yeri Sigortası”, “Eczane Paket Sigortası”, “Otel Paket Sigortası” ve “Akaryakıt Paket Sigortası” ürünleri ile iş yerinize ve çalışma alanınıza en uygun sigortayı yaptırabilirsiniz.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

Güneş sağlık sigortası paketleri, sağlığınızı emin ellere bırakmanıza yardımcı olur. “Okyanus Sağlık Sigortası” ve “Yakamoz Sağlık Sigortası” seçenekleri, ek bir prim ya da ücret ödemeden özel sağlık hizmetlerinden yararlanabilmenize olanak tanır. “İksir Sağlık Sigortası” da bütçenizi yormadan kapsamlı tedavi ve tıbbi bakım hizmetlerine ulaşmanıza destek olur. Güneş Sigorta; “Özel Sağlık Sigortası” ve “Ferdi Kaza Sigortası” ile hastalık, vefat ya da tıbbi yardım durumları için ileriye dönük çözümler sunar. “Seyahat Sağlık Sigortası” ise, tatilde veya iş gezisinde karşılaşabileceğiniz risklere karşı güvence sağlar.

 

EĞİTİM SİGORTALARI

 

Eğitim sigortaları, çocuğunuzun düzenli bir eğitim alabilmesi ve eğitim sürecinin yarıda kalmaması için büyük önem taşır. Güneş Sigorta tarafından sunulan kapsamlı eğitim sigortası, orta ya da uzun vade (1 yıldan 20 yıla kadar) olanakları ile eğitim masraflarını teminat altına alabilmenize yardımcı olur.

 

DİĞER SİGORTALAR

 

Güneş sigorta, genel sağlık sigorta hizmetlerinin yanında sorumluluk sigortası, seyahat sigortası, hayat sigortası, mühendislik sigortası ve yat sigortası gibi geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir. Örneğin; eşya sigortası ve nakliyat sigortası ile şehirlerarası ya da şehir içi nakliye işlemlerinde eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Tarım sigortası ve hayvansal ürün sigortası sayesinde dolu, sel, su taşkınları, fırtına, yıldırım, deprem, kaza ve yangın gibi risklere karşı mahsullerinizi ve hayvanlarınızı koruyabilirsiniz.

 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Güneş Sigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Poliçe adı, paket adı, kurum türü ve bulunduğunuz şehir bilgilerini sırasıyla girerek size en yakın anlaşmalı sağlık kurumlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Servisler

Güneş Sigorta’nın anlaşmalı olduğu araç servislerine buradan ulaşabilirsiniz. Servis tipi bölümünde yer alan “Anlaşmalı Tamir Servisi”, “Cam Servisleri”, “Radyo Teyp Servisleri” veya “Mini Onarım Servisleri” hizmetlerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Servis türü opsiyonları içinden; “Yetkili Servisler”, “Özel Servisler” ya da “Güneş Özel Servisler” seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ardından, aracınızın markası ile birlikte bulunduğunuz il ve ilçeyi de belirterek size en yakın araç servislerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Güneş Sigortayı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Hem bireysel hem de kurumsal anlamda profesyonel bir vizyona ve müşteri öncelikli bir hizmet anlayışına sahip olan Güneş Sigorta, 60 yıllık deneyimi ve geniş ürün yelpazesi ile her branşta faaliyet göstermektedir.

- Geniş teminat seçenekleri, kapsamlı poliçe opsiyonları, avantajlı taksit olanakları ve cazip sigorta fiyatları ile öne çıkan Güneş Sigorta, müşterilerin taleplerine ve isteklerine en uygun çözümler sunar.

- E-Acente, sağlık provizyon, hasar dosya sorgulama, poliçe takip ve pirim detaylarının kontrolü gibi işlemlere online ekran üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmek mümkündür.

- Güneş Sigorta, gün boyu çalışan müşteri destek hattı ile hasar kayıt, poliçe sorgulama, hizmet kapsamı hakkında bilgi alma ve yol yardımı gibi hizmetlere hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlar.

- Güneş Sigorta, anlaşmalı sağlık kuruluşları ve anlaşmalı araç servis hizmetleri sayesinde bulunduğunuz yere en yakın noktadaki kuruluşa kolayca ulaşabilme ve sigorta kapsamı içindeki teminatlardan eksiksiz olarak faydalanabilme olanağı sunar.

 

Güneş Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110. Esentepe-Şişli/İSTANBUL.

Telefon: 0850 222 1957

Faks: (0212) 355 6464

E-Posta: bilgi@gunessigorta.com.tr

Web: www.gunessigorta.com.tr