X
(0850) 222 99 96 HIZLI TEKLİF AL >> Ürünler Mağazalarımız Kampanyalarımız Bize Katılın En Yakın Mağaza Blog SSS Kaza Tespit Tutanağı Kurumsal İletişim Site Haritası
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X
Kurumsal
NN Group

NN Group, Avrupa’nın birçok ülkesi ve Japonya da dahil olmak üzere 18’den fazla ülkede faaliyet gösteren, Amsterdam merkezli bir sigorta ve yatırım yönetimi şirketidir.

 

Dünya çapında yaklaşık 12.000 çalışanı ile müşterilerine emeklilik hizmetleri, sigorta, yatırım ve bankacılık ürünleri sunmaktadır.

 

NN Group’un sayısı 15 milyonu aşan müşterileri arasında bireysel müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük şirketler ve kurumsal yatırımcılar bulunmaktadır. NN Group müşterilerine acenteler, danışmanlar, brokerlar ve bankaların yanında web sitesi ve iletişim merkezleri ile hizmet sunmaktadır.

 

NN Group’un yatırım yönetimi kolu olan NN Investment Partners Hollanda ana yatırım merkezi olmak üzere global olarak Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Asya’da bulunan bölgesel merkezleri ile müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

 

NN Group 2 Temmuz 2014 tarihinde bağımsız bir firma olmuştur. Nationale-Nederlanden, NN (eski ING Insurance), ve NN Investment Partners (eski ING Investment Management) NN Group bünyesinde bulunan şirketlerdir. Hisseleri bu tarihten itibaren NN Group adı altında ve NN borsa kodu ile Euronext Amsterdam borsasında işleme açılmıştır. NN Group’un Türkiye’deki yatırımları Sigorta Cini ve NN Hayat ve Emeklilik’tir.